Podpořte nás

Naše středisko využívá ke své činnosti 3 klubovny a 2 tábořiště. Pro jejich provoz, údržbu a opravy je potřebný materiál a vybavení, na které však vždy naše finanční prostředky nestačí. Taktéž pro zvýšení pestrosti činností pro děti se snažíme pořizovat nejrůznější vybavení.

V případě, že se nám rozhodnete pomoci, kontaktujte, prosím, vedoucího střediska e-mailem junakck@seznam.cz nebo na telefonu +420 731 604 299. Děkujeme!

Klub přátel skautingu Červený Kostelec

Klub přátel skautingu je neformální sdružení osob, kterým nejsou cizí myšlenky skautingu a chtějí podporovat úsilí našeho skautského střediska o výchovu mladé generace.

Do klubu přátel skautingu se mohou zapojit bývalí členové, rodiče dětí, přátelé, sponzoři a dárci, prostě všichni, kteří chtějí podle svých možností a chuti, našemu středisku pomoci.

Jak klub pomáhá?

Jelikož jsme nezisková organizace, žijeme pouze z příspěvků svých členů, ze státních dotací, případně za podpory obcí a kraje. Klub přátel skautingu je tedy další možností, jak zabezpečit naši činnost především závislou na nejistých dotacích.

Nejzákladnější formou podpory je finanční příspěvek ve výši dle uvážení dárce (minimálně 100,- Kč ročně). Tyto prostředky budou použity pro chod střediska a na zkvalitnění naší činnosti. Konkrétně např. na provoz kluboven, nákup vybavení do kluboven a na tábořiště, pomůcky a materiál pro naše aktivity, atd.

Další nadstandardní možností podpory je výpomoc materiální a brigádnická. Může se jednat o zapůjčení nebo darování nějaké potřebné věci, pomoc při nejrůznějších brigádách (klubovny, tábořiště), stavění táborů, pomoc při organizaci akcí pro veřejnost, ale také zajištění dopravy. Pro středisko jsou také užitečné kontakty na podnikatele či firmy, které by nám mohli poskytnout dar nebo své služby se slevou.

Jsme opravdu vděčni za jakoukoliv užitečnou pomoc.

Co nabízíme členům?

Členové jsou pravidelně informování o činnosti střediska a využívání finančních prostředků (Výroční zprávy). Mají možnost podílet se na chodu a směřování Klubu přátel skautingu Červený Kostelec. Mají možnost účastnit se některých akcí střediska (např. výlety s dětmi) a akcí přímo pro členy KPS dle jejich zájmu (např. grilovačky, akce se členy rodiny). Také nabízíme možnost využití střediskového vybavení a našeho tábořiště.

Děkujeme každému, kdo se nás rozhodne podpořit!

Podporují nás:

Děkujeme všem, kteří ochotně podporují naši činnost:

Benet v.o.s.
Česká unigrafie