Naše klubovny

Naše středisko využívá několik skautských kluboven. Slouží nám především ke každotýdenním schůzkám, příležitostně také k vícedenním akcím s přespáním.

Pronájem kluboven
Pokud chcete některou z našich kluboven využít tak nás kontaktujte na emailu ubytovani@skautkostelec.cz.
V současné době poskytujeme pro potřeby ubytování pouze klubovnu Za Potokem.
Cena ubytování pro skauty je 50 Kč/noc.

Klubovna „Za potokem“

…neboli „U tenisových kurtů“. Areál kluboven stojí v na okraji parku A. B. Svojsíka u tenisových kurtů. Místo využívá 4. oddíl světlušek, 5. oddíl vlčat, 2. oddíl skautek a 4. oddíl skautů - K4. Od roku 2013 se zde pravidelně konají střediskové rady.

V areálu jsou tři klubovny z nihž dvě jsou propojeny a jsou vybaveny na víkendové akce. Najdete zde záchod, sprchový kout, kuchyňku i teplou vodu. Je zde cca 30 míst pro přespání na zemi. K dispozici jsou 3 místnosti. Topení dřevem.

22. března - 24. března 2024

Adam Kamínek

28. března - 0. dubna 2024

oddíl T.K. Průzkumník

5. dubna - 7. dubna 2024

RK Pančava

12. dubna - 14. dubna 2024

TO Arálie

Klubovna „Na Skalce“

Nejstarší skautská klubovna v Červeném Kostelci. Příjemný srub na okraji lesa. Využívá ji převážně 1. dívčí oddíl spolu s 2. kmenem oldskautů - Dakotou. Do roku 2013 se zde pravidelně konaly střediskové rady.

Tato klubovna není vybavena na víkendové akce. Není zde záchod, kuchyňka ani voda. V případě zájmu (o bezesnou noc :) ) je cca 15 míst pro přespání na zemi. Jsou k dispozici 2 místnosti. Topení dřevem.

6. dubna 2024

2D akce + rada

Klubovna „Na Ocase“

Klubovna se nachází asi dva kilometry od centra města, v rekreačním areálu rybníku Brodský. Klubovna je v současné době pronajímána červenokosteleckým Kadetům.