Naše klubovny

Naše středisko využívá několik skautských kluboven. Slouží nám především ke každotýdenním schůzkám, příležitostně také k vícedenním akcím s přespáním. Pokud chcete některou z našich kluboven využít tak nás kontaktujte. Cena ubytování pro skauty je 30 Kč/noc.

Klubovna „Za potokem“

…neboli „U tenisových kurtů“. Areál kluboven stojí v na okraji parku A. B. Svojsíka u tenisových kurtů. Místo využívá 4. oddíl světlušek, 5. oddíl vlčat, 2. oddíl skautek a 4. oddíl skautů - K4. Od roku 2013 se zde pravidelně konají střediskové rady.

V areálu jsou tři klubovny z nihž dvě jsou propojeny a jsou vybaveny na víkendové akce. Najdete zde záchod, sprchový kout, kuchyňku i teplou vodu. Je zde cca 30 míst pro přespání na zemi. K dispozici jsou 3 místnosti. Topení dřevem.

25. listopadu - 26. listopadu 2017

K4 - vylet

1. prosince - 3. prosince 2017

Rezervace klubovny na LAN-párty

9. prosince 2017

svetlusky vyrabení rezervace klubovny

15. prosince - 17. prosince 2017

Rezervace skauti z Nymburka

Klubovna „Na Skalce“

Nejstarší skautská klubovna v Červeném Kostelci. Příjemný srub na okraji lesa. Využívá ji převážně 1. dívčí oddíl spolu s 2. kmenem oldskautů - Dakotou. Do roku 2013 se zde pravidelně konaly střediskové rady.

Tato klubovna není vybavena na víkendové akce. Není zde záchod, kuchyňka ani voda. V případě zájmu (o bezesnou noc :) ) je cca 15 míst pro přespání na zemi. Jsou k dispozici 2 místnosti. Topení dřevem.

Klubovna „Na Ocase“

Klubovna se nachází asi dva kilometry od centra města, v rekreačním areálu rybníku Brodský. Klubovna je v současné době pronajímána červenokosteleckým Kadetům.