Naše klubovny

Naše středisko využívá několik skautských kluboven. Slouží nám především ke každotýdenním schůzkám, příležitostně také k vícedenním akcím s přespáním. Pokud chcete některou z našich kluboven využít tak nás kontaktujte. Cena ubytování pro skauty je 30 Kč/noc.

Klubovna „Za potokem“

…neboli „U tenisových kurtů“. Areál kluboven stojí v na okraji parku A. B. Svojsíka u tenisových kurtů. Místo využívá 4. oddíl světlušek, 5. oddíl vlčat, 2. oddíl skautek a 4. oddíl skautů - K4. Od roku 2013 se zde pravidelně konají střediskové rady.

V areálu jsou tři klubovny z nihž dvě jsou propojeny a jsou vybaveny na víkendové akce. Najdete zde záchod, sprchový kout, kuchyňku i teplou vodu. Je zde cca 30 míst pro přespání na zemi. K dispozici jsou 3 místnosti. Topení dřevem.

20. října 2018

Svetlusky peceni

20. října 2018

světlušky pečení 9 -11.30

2. listopadu - 4. listopadu 2018

Rezervace klubovny - cizí světlušky

2. listopadu - 4. listopadu 2018

Rezervace klubovny - světlušky Čelákovice

9. listopadu - 11. listopadu 2018

Rezervace klubovny - skautky Velká Medvědice Praha

30. listopadu 2018

30. listopadu - 2. prosince 2018

1. prosince 2018

Klubovna „Na Skalce“

Nejstarší skautská klubovna v Červeném Kostelci. Příjemný srub na okraji lesa. Využívá ji převážně 1. dívčí oddíl spolu s 2. kmenem oldskautů - Dakotou. Do roku 2013 se zde pravidelně konaly střediskové rady.

Tato klubovna není vybavena na víkendové akce. Není zde záchod, kuchyňka ani voda. V případě zájmu (o bezesnou noc :) ) je cca 15 míst pro přespání na zemi. Jsou k dispozici 2 místnosti. Topení dřevem.

Klubovna „Na Ocase“

Klubovna se nachází asi dva kilometry od centra města, v rekreačním areálu rybníku Brodský. Klubovna je v současné době pronajímána červenokosteleckým Kadetům.